Lijst culturele partijen

Hieronder vindt u de roosters van alle partijen waarmee wij samenwerken. Dit zijn zowel de partijen die hun gebouw ter beschikking stellen voor een activiteit als de partijen die activiteiten uitvoeren.


Naam partner Rooster
Alexandra Flohr Download rooster 2018-2019 (PDF)
Amand de Ligt - Slagwerk Download rooster 2018-2019 (PDF)
Andreas Tscholl Download rooster 2018-2019 (PDF)
Anita Dam - Dwarsfluit Download rooster 2018-2019 (PDF)
Annemarie van den Brink Download rooster 2018-2019 (PDF)
Ans Wilbers Download rooster 2018-2019 (PDF)
Arda Cassée Producties Download rooster 2018-2019 (PDF)
Balletstudio Sylvia Download rooster 2018-2019 (PDF)
Barbara Groeneveld Download rooster 2018-2019 (PDF)
Bart Schouten Download rooster 2018-2019 (PDF)
Bibliotheek Idea Bilthoven Download rooster 2018-2019 (PDF)
Bibliotheek Lek en IJssel loc. IJsselstein Download rooster 2018-2019 (PDF)
Boom en Bosch Download rooster 2018-2019 (PDF)
Buitenplaats Binnenrust Download rooster 2018-2019 (PDF)
Carla Huisman Download rooster 2018-2019 (PDF)
Caroline van Rhijn Download rooster 2018-2019 (PDF)
Castellum Hoge Woerd Download rooster 2018-2019 (PDF)
Catherine Gathier Download rooster 2018-2019 (PDF)
Centraal Museum Download rooster 2018-2019 (PDF)
Charlotte Dematons Download rooster 2018-2019 (PDF)
Cinekid Download rooster 2018-2019 (PDF)
Combattimento Download rooster 2018-2019 (PDF)
Cultuurhuis Oudewater Download rooster 2018-2019 (PDF)
Dansschool Dansja Download rooster 2018-2019 (PDF)
Dansschool Dansja Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Dansers Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Kom Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Kom Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Schouw Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Stilte Download rooster 2018-2019 (PDF)
De Woordenproeverij - CJEM Huisman Download rooster 2018-2019 (PDF)
Diet Groothuis Download rooster 2018-2019 (PDF)
Ellen Drees Download rooster 2018-2019 (PDF)
Escher in Het Paleis Download rooster 2018-2019 (PDF)
Evelien Pullens Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fanfareorkest Excelsior Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fanfareorkest Excelsior Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fedde ten Berge Download rooster 2018-2019 (PDF)
Figi Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fons Vermeij Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fort Abcoude Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fort Maarsseveen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fort Nieuwersluis Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fort Spion Download rooster 2018-2019 (PDF)
FrontaalKunst Download rooster 2018-2019 (PDF)
Fulcotheater Download rooster 2018-2019 (PDF)
Gaby Jansen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Garage TDI Download rooster 2018-2019 (PDF)
Geleijn van der Ham Download rooster 2018-2019 (PDF)
Greetje de Haan Download rooster 2018-2019 (PDF)
Groen en van Lien Download rooster 2018-2019 (PDF)
Grote Sluis Vianen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Gymzaaal Jagerlaan Download rooster 2018-2019 (PDF)
Hanney Plugge Download rooster 2018-2019 (PDF)
Hans Boekel Download rooster 2018-2019 (PDF)
Hans Walther Download rooster 2018-2019 (PDF)
Heer Otto Download rooster 2018-2019 (PDF)
Het Filiaal theatermakers Download rooster 2018-2019 (PDF)
Het Oude Station Houten Download rooster 2018-2019 (PDF)
Het Regionaal Historisch Centrum Vecht en Venen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Het Vreeswijks Museum Download rooster 2018-2019 (PDF)
Het Vreeswijks Museum Download rooster 2018-2019 (PDF)
Hilde Peters Download rooster 2018-2019 (PDF)
Hilde Sneep Download rooster 2018-2019 (PDF)
Historische kring tussen Rijn en Lek Download rooster 2018-2019 (PDF)
Holland Opera Download rooster 2018-2019 (PDF)
ICOON theater Download rooster 2018-2019 (PDF)
Inki Varga Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jacqueline Dekker - Piano Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jazz4kids Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jenny Vink Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jeroen Schipper - Muzikale Zaken Download rooster 2018-2019 (PDF)
JitsArt atelier Download rooster 2018-2019 (PDF)
Joke de Jong Download rooster 2018-2019 (PDF)
Joris Lehr Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jorrit Thijn Download rooster 2018-2019 (PDF)
Joy Slaats Download rooster 2018-2019 (PDF)
Jozua Douglas Download rooster 2018-2019 (PDF)
Karin Boers Download rooster 2018-2019 (PDF)
Karla Engberts Download rooster 2018-2019 (PDF)
Kasteel Loenersloot Download rooster 2018-2019 (PDF)
Kasteeltoren IJsselstein Download rooster 2018-2019 (PDF)
Kim van Zeben Download rooster 2018-2019 (PDF)
Krista Peters Download rooster 2018-2019 (PDF)
KunstenHuis De Bilt-Zeist (Het Lichtruim) Download rooster 2018-2019 (PDF)
KunstenHuis De Bilt-Zeist (Het Lichtruim) Download rooster 2018-2019 (PDF)
Kunststichting HazArt Download rooster 2018-2019 (PDF)
Landgoed Eyckenstein Download rooster 2018-2019 (PDF)
Leintje Hoogenkamp Download rooster 2018-2019 (PDF)
Leonoor Vos Download rooster 2018-2019 (PDF)
Lidi Toepoel Download rooster 2018-2019 (PDF)
Linda van Nimwegen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Lonneke Heerkens Download rooster 2018-2019 (PDF)
Lonneke van Leth producties Download rooster 2018-2019 (PDF)
Lunet aan de Snel Download rooster 2018-2019 (PDF)
Lunet aan de Snel Download rooster 2018-2019 (PDF)
Maaike Uitenbroek Download rooster 2018-2019 (PDF)
Maas theater en dans Download rooster 2018-2019 (PDF)
Maranke Rinck Download rooster 2018-2019 (PDF)
Marcel Blekendaal Download rooster 2018-2019 (PDF)
Marije Visser Download rooster 2018-2019 (PDF)
Marijke Zoetelief Download rooster 2018-2019 (PDF)
Mark van Praagh Download rooster 2018-2019 (PDF)
Marlies Rijkers Download rooster 2018-2019 (PDF)
Martin Meijer - Gitaar Download rooster 2018-2019 (PDF)
Martine Letterie Download rooster 2018-2019 (PDF)
Mayon van der Klei Download rooster 2018-2019 (PDF)
Meneer Monster Download rooster 2018-2019 (PDF)
Meredith Essed Download rooster 2018-2019 (PDF)
Mieke Westveen - Bom Download rooster 2018-2019 (PDF)
Monobanda PLAY Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Catharijneconvent Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Gouda Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Gouda Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum IJsselstein Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum IJsselstein Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Soest Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Spakenburg Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Warsenhoeck Download rooster 2018-2019 (PDF)
Museum Warsenhoeck Download rooster 2018-2019 (PDF)
Muziekvereniging Abcouder Harmonie Download rooster 2018-2019 (PDF)
Muziekvereniging Abcouder Harmonie Download rooster 2018-2019 (PDF)
Muziekvereniging Crescendo Download rooster 2018-2019 (PDF)
Nationaal Militair Museum Download rooster 2018-2019 (PDF)
Natuurkwartier (Milieu Educatie Centrum) Download rooster 2018-2019 (PDF)
Nederlandse Hervormde Kerk Houten Download rooster 2018-2019 (PDF)
Niels Wolfkamp Download rooster 2018-2019 (PDF)
Olivier van Hartingsveldt Download rooster 2018-2019 (PDF)
Oude Nicolaaskerk Download rooster 2018-2019 (PDF)
Paul Hoogers Download rooster 2018-2019 (PDF)
Paulien Lemmen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Petra Smits Download rooster 2018-2019 (PDF)
Piet Mondriaan Theaterzaal Download rooster 2018-2019 (PDF)
Pleinkerk Download rooster 2018-2019 (PDF)
RegioCultuurCentrum Idea Soest Download rooster 2018-2019 (PDF)
Renée Beurskens Download rooster 2018-2019 (PDF)
Rhodé Gonggrijp Download rooster 2018-2019 (PDF)
Rinus Verweij Download rooster 2018-2019 (PDF)
Rixt Hilverda Download rooster 2018-2019 (PDF)
Robbert Bleijs Download rooster 2018-2019 (PDF)
Saar van Gerwen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Sahand Sahebdivani Download rooster 2018-2019 (PDF)
Samuel Stranders Download rooster 2018-2019 (PDF)
Sanne Heymann Download rooster 2018-2019 (PDF)
Sanne te Loo Download rooster 2018-2019 (PDF)
Schilte Download rooster 2018-2019 (PDF)
Schilte Download rooster 2018-2019 (PDF)
Schouwburg Amstelveen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Simone Arts Download rooster 2018-2019 (PDF)
Sint Catharinakerk Download rooster 2018-2019 (PDF)
St. Michaelskerk Download rooster 2018-2019 (PDF)
St. Regiobibliotheek Het Groene Hart - Oudewater Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stardance Studio's Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stedelijk Museum Vianen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stedelijk Museum Vianen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stichting Elektruck Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stichting Storm Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stichting Tranz Download rooster 2018-2019 (PDF)
Stichting Vechtstreekmuseum Download rooster 2018-2019 (PDF)
Streekmuseum VredeGoed Download rooster 2018-2019 (PDF)
Sunnie Maijer Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater Aan de Slinger Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater de Lampegiet Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater de Speeldoos Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater de Tuin Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater Helsdingen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater Het Lichtruim Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater in School Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theater Pantalone Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theaterbureau Frijns Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theatergroep Fien Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theatergroep Koeterwaals Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theaterzaal Broklede Breukelen Download rooster 2018-2019 (PDF)
Theatra Download rooster 2018-2019 (PDF)
TivoliVredenburg Download rooster 2018-2019 (PDF)
Ton Feil Download rooster 2018-2019 (PDF)
Touwmuseum de Baanschuur Download rooster 2018-2019 (PDF)
Trea Scholten Download rooster 2018-2019 (PDF)
Troupe A'dour Download rooster 2018-2019 (PDF)
Verhalend - Mary Heylema Download rooster 2018-2019 (PDF)
Wie Walvis Download rooster 2018-2019 (PDF)
Wil van de Ven Download rooster 2018-2019 (PDF)
Willestee Download rooster 2018-2019 (PDF)